PIVOVAR MATUŠKA- BROUMY:

PIVOVAR MATUŠKA- BROUMY

Pivovar Matuška byl založen 13.4.2009 na Velikonoční pondělí. Svou velikostí se pivovar řadí do kategorie minipivovarů. Pivovar založil sládek Martin Matuška, který v pivovarnickém oboru pracuje od roku 1981. Pivovar Matuška najdete v obci Broumy, která leží v Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko.

Pivo Matuška je vyráběno řemeslnou cestou bez filtrace a pasterizace. Pivo si díky tomu uchovává vlastnosti čerstvého piva točeného přímo z pivního sklepa. Na vaření piva se nepoužívá cukr, sirupy ani chmelový extrakt. V těchto pivech zůstávají ve větší či menší míře pivovarské kvasinky, které obsahují vitamíny řady B a další zdraví prospěšné látky. Pivo je vyráběno pouze z pitné vody, sladu, chmelu a pivovarských kvasinek. Pivo se vaří dekokčním, rmutovacím způsobem, který dává plnější chlebnatá piva. Tento způsob vaření je náročný na čas a tepelnou energii.

Pivo Matuška 0,75l

Pivo Matuška 0,75l

Aktuální nabídku piv Vám rádi sdělíme. Pivovar Matuška nabízí několik svých "tradičních" piv. Nadto vyrábí i piva pro zvláštní příležitosti a období. Snažíme se této pestrosti využít - proto je i naše nabídka příjemně nestabilní.

Cena: 105,-
zpět na seznam zboží«
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK